תפריט מחלקה
1/1/2050 7

דובר התנועה

נייד: 050-6202405, פקס: 03-6951195, dover@tkz.co.il
מאשר, מכחיש, מייעץ, נותן יד, מדלג מעל או דרך מכשול

 

עבודת דובר התנועה הקיבוצית / יאיר פז

קיבוץ מותג חזק: דובר התנועה הקיבוצית. זהו התואר, התפקיד. אך מה כולל התפקיד? לאחר כניסתי לתפקיד, עשיתי היכרות עם הנושאים, מיפיתי חוזקות וחולשות, אמצעי תקשורת וכתבים עמם ארצה לעבוד, והחלטתי להתייחס לתנועה הקיבוצית כמכלול. בפועל, להרחיב את היריעה למתן שירותי ייעוץ תקשורתי ודוברות לארגון "התנועה הקיבוצית", אך גם לגופים שליד התנועה, שבזיקה אליה, ולקיבוצים עצמם. הקשר הוא עם עיתונאים בעיתונות הכתובה והאלקטרונית. קיבוצית, ארצית, מקומית בקיבוצים עצמם, ועם כתבים מתקשורת זרה המתעניינים בקיבוץ.

איתור כתבים: עבודתי כוללת הוצאת מידע ומסרים החשובים לנו באמצעות אמצעי התקשורת כמתווכים לציבור בקיבוצים וברחבי הארץ. המידע הוא על פעילות מזכירי התנועה הקיבוצית, אגפיה ומחלקותיה- כלפי מוסדות המדינה ובמתן שירותים לקיבוצים, ולחברי הקיבוצים. כמו כן, מתן ייעוץ תקשורתי ודוברות לגופים שונים ביניהם בית ראשון במולדת, פרוייקט בית חם לחייל הבודד, בית לוחמי הגטאות, גבעת חביבה, שיטים, תנועות נוער, וקיבוצים- המבקשים להתייעץ עמי על דרך ההתנהלות הנכונה מול אמצעי תקשורת, או אחרים המבקשים לחשוף בעזרתי סיפור יפה. אני רואה הישג בכך שהפכתי כתובת לקיבוצים ולחברים במתן ייעוץ תקשורתי במידת הצורך. אני מקפיד על דיסקרטיות ואחריות כדי לסייע להתמודד נכון ולשתף פעולה עם פנייה של אמצעי תקשורת זה או אחר.

תנועה, מכלול: אני חושף בתקשורת את המציאות בקיבוץ. כמכלול. לא רק את היפה והאידילי, גם מכאובים וקשיים, את חיי הקיבוץ השיתופי והמופרט, קיבוצים צעירים ומבוגרים, בדרום ובצפון, חזקים וחלשים, שילוב דורות, כלכלה חקלאות ותעשייה, יוזמות עסקיות חדשות, הצטרפות של משפחות ויחידים לקיבוץ, חינוך ואירועי תרבות, חיי יחד ואחווה, את יתרונות הקיבוץ על צורות חיים אחרות.

 
אשמח לסייע לך בייעוץ בכל סוגייה תקשורתית אליה נחשפת. הסלולרי שלי זמין, וגלוי כפי שניתן לראות בראש עמוד זה, להשתמע, יאיר

העתקת קישור