שאלות נפוצות

שאלה 1: למי מיועד מועדון "נפגשים בגורן"?

תשובה: המועדון מיועד לבני 18 ומעלה התרים אחר קשר לטווח ארוך למטרת    בילוי, חברות או נישואין. מועדון ההיכרויות מיועד לחילונים ודתיים כאחד, לבני מינים שונים או לבני אותו המין.
מועדון ההכרויות אינו מיועד למי שנשוי או למי שמטרת חיפושו היא סטוצים ו/או חוויות סקס למיניהן. לשם כך קיימים אתרים אחרים במרחבי אינטרנט.

 

שאלה 2:  מה ייחודו של אתר זה לעומת אחרים שכמותו?

תשובה: האתר נבנה על ידי חברי קיבוצים במטרה לתת הזדמנויות שוות לפנויים הגרים בפריפריות השונות להיפגש ולהכיר. אנו מאמינים שחברי "נפגשים בגורן" ימצאו תחומי עניין משותפים הקשורים לדרך החיים בה בחרו (ולעיתים אף גדלו בה והתחנכו) וסביב מכנה משותף קל יותר לבנות קשר ולחוות חוויות משותפות.
האתר נכתב בשפה העברית בלבד ומיועד לדוברי השפה.

 

שאלה 3: איך נרשמים?

תשובה: בעמוד הראשי של האתר ישנו כפתור  בצבע בורדו "הצטרפו כעת". לוחצים עליו, ובדף שמתקבל בוחרים כינוי במערכת וסיסמה אישית ורושמים שם מלא ודואר אלקטרוני. אחר כך יש ללחוץ על כפתור "אישור".
בשלב 1 -  תקבל הנחיות ותלחץ על כפתור "המשך".
בשלב 2 - יהיה עליך להכניס את קוד הפעלת המנוי. לשם כך עליך לגשת אל תא הדואר (התואם את הכתובת שרשמת) ולקבל את קוד הפעלת המנוי. זוהי פעולה חד פעמית שנועדה להבטיח כי לא טעית בכתובת המייל שציינת. הקוד הינו בקובץ המצורף למייל שקיבלת. לחץ על הקובץ פעמיים – וייפתח. כאשר תלחץ על הקוד הוא יישלח ישירות למקום בחלון הפתוח באתר. לחצו על אישור – וזהו זה. מרגע זה הינכם חברים מן המניין. פשוט, לא?

 

שאלה 4: האם הפרטים שלי נשמרים?

תשובה: כל המידע נשאר ונשמר במערכת. אנו מכבדים פרטיותו של כל חבר. המערכת מאפשרת לסמן פרטים מסויימים כחסויים (תמונה, דרכים ליצירת קשר) ופרטים אלה יתגלו רק כשתחליט/י לגלות אותם בעצמך.
אנו מתחייבים שלא להעביר מידע אישי כלשהו מהאתר לכל גוף אחר.
ברור שאם תמחק/י את עצמך מהמערכת יימחקו ממנה גם כל הפרטים שהקלדת.

 

שאלה 5: האם השתייכות למועדון תעלה כסף?

תשובה: החברות במועדון "נפגשים בגורן" היא חינם הן בשלב ההרשמה, הן בשלב החיפוש והן בקבלת התמיכה. אין כל כוונה לשנות גישה זו בעתיד הנראה לעין.

 

שאלה 6:   שכחתי שם משתמש או סיסמה. מה לעשות?

תשובה: בעמוד הראשי לחץ על "שכחתי את סיסמתי" והיא תישלח אליך לתיבת הדואר   שלך...  

 

שאלה 7:  האם כל אחד יכול לראות את הפרטים האישיים המלאים שמסרתי בזמן הרישום?

תשובה: בהחלט לא! הפרטים האישיים המזהים, כגון שם ומשפחה, מספר טלפון, דואר  אלקטרוני וכו' חסויים למשתמשים אחרים, אלא אם בחרתם למסור אותם למשתמש אחר בעצמכם. שם הישוב ייראה במידה  ולא סימנתם אותו כחסוי.

 

שאלה 8: מופיעה הודעה: "כתובת דואר אלקטרוני אינה חוקית"?

תשובה: הודעה זו מציינת כי הכתובת האלקטרונית שמסרת אינה חוקית ועליך  לשנות  אותה על מנת שתוכל ליצור את המשתמש בהצלחה. לתשומת ליבך - חשוב מאוד למסור את כתובת הדואר האלקטרוני האמיתית.
במידה ותשכח בעתיד שם משתמש או סיסמה, זו הדרך היחידה לקבלם.